Stránky

Rubriky

Půjčovna horských kol

Půjčujeme horská kola Specialized:
- hliníkový rám
- 29 “kola
- 24 stupňová převodovka
- kotoučové brzdy
- odpružená vidlice

Příslušenství:
- cyklistické přilby Specialized
- mini pumpička
- náhradní duše+ sada na opravu pneumatik
- bezpečnostní zámek, základní cestovní nářadí

Cena: 1 den ….250 Kč
Potápěči se zvýhodněným potápěčským bal. 10 ponorů mají slevu 20 %.

zdá se že cyklistika je nejlepší podpůrný sport pro potápěče. Neničí naše „dusíkem otrávené klouby“ ale hlavně na kole si může každý potápěč udržovat svoji „kondičku“ která je tak moc důležitá abychom se mohli v pohodě potápět až do penze a ne seknout s potápěním v pětačtyřiceti protože už na to prostě nebudeme fyzicky stačit…
- v okolí Záblače je od letošního roku „oo díky EU“ přes 400 km MTB cest, od úplně lehoučkých až po pořádný nakládačky třeba i s přímým převýšením 600 metrů.
Na těchto cyklo toulkách můžete projíždět po cestách v těsné blízkosti mořského břehu, mezi vinicemi, můžete navštívit několik překrásných, historických  měst v našem okolí, ochutnat historii až téměř od začátku v podobě téměř zapomenutých římských amfiteátrů, tvrzí , či neznámých kamenných staveb z dob osídlení irilijců (deset století před našim letopočtem). Na kolech ale také lze navštívit třeba pramen řeky Krky (vodopád Krčič), pramen řeky Cetine (izvor Hlavaš), starodálmátské vesničky s ochutnávkou pršutu a domácího vína.
A nebo si prostě třeba navečer “vyrazit na pivo“ či večeři do sousední vesnice.

V případě že plánujete nějakou tu vyjížďku na kole doporučujeme si kolo dopředu rezervovat na mailu: deepsea@deepsea.cz