Potápěčská loď Andrea

Deepsea - potápění v Chorvatsku

Potápěčská loď Andrea je dlouhá 13m o výtlaku 12 BRT. Pohon lodi zajišťuje motor Perkins o výkonu 108.HP. Samozřejmostí výbavy lodě je sonar, GPS, VHF vysílačka, CD přehrávač a WC. Kapacita 25 osob.

V průběhu let 2005-2006 byla kompletně přestavěna tak, aby vyhovovala požadavkům moderní potápěčské lodi. K uchycení lahví během plavby na lokalitu slouží nerezové držáky. Na zádi byla vybudována potápěčská platforma pro pohodlný seskok do vody se sklápěcím žebříkem pro snadný výstup z vody (to i v ploutvích).

Hlavní paluba o rozloze 7×3 metry, nabízí dostatečný prostor pro oblékání potápěčů. Nad palubou je natažena střešní plachta chránící potápěče před letním sluncem, v období jarních a podzimních plískanic je možno na boky lodě natáhnout i plachty boční, které chrání potápěče před nepřízní počasí.

Nad kapitánskou kajutou je umístěn certifikovaný záchranný ostrůvek Viking pro 25 osob a dále je zde i opalovací paluba pro cca 7 osob.

Další vybavení lodi:

Kyslíkový záchranný přístroj, servisní set pro základní opravu potápěčské techniky, dekompresní láhev s EAN 50.

Sezóna 2019 rezervace

Kontaktní formulář
nebo volejte: + 420 777 949 770
Contact for english speakers:
+385 91 565 8758 (David)

Nástupní termíny

Do Chorvatska vyráží stále více lidí a tak jsme se rozhodli, změnit nástupní den tak, aby se Vám cestovalo co nejlíp. Výměna našich hostů v sezóně bude probíhat pátek – pátek.