Pages

Categories

KURZY

KURZY - ÚVOD

Jistě každý z nás alespoň jednou zatoužil nahlédnout pod mořskou hladinu a zažít dobrodružství při průzkumu hlubin, pozorování mořských živočichů či potopených lodí…

S námi se může z Vašeho přání stát skutečnost. Pomůžeme vám od prvního nádechu pod vodní hladinou až k závěrečné zkoušce.

Jak se stát dobrým potápěčem?

  • výběr správné školy
  • dobrý zdravotní stav
  • svědomité absolvování kurzů
  • a pak se potápět, potápět a….

NABÍZÍME:

  • BEZPEČNOST
  • PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY Z VÝCVIKU
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • KVALITNÍ TECHNICKÉ VYBAVENÍ
  • DOBRÉ CENY
  • 12 LET PRAXE

NOVINKA: Veškeré kurzy provádíme po celém území ČR a v Chorvatsku. Zájemci o kurzy již nemusíte být vázáni na fixní termíny, ale můžete si domluvit i termíny individuální v celém průběhu roku. Stačí si jen vybrat kurz, on-line se přihlásit nebo nám zavolat. Jako BONUS, obdrží každý účastník kurzu, členství v našem potápěčském klubu, slevu 10% na veškerou výstroj zakoupenou u naší firmy a slevu na zájezdy námi pořádané.

POTÁPĚČSKÁ ŠKOLA DEEP SEA (Trutnov, Praha)
Výcvik provádíme v systému IANTD, což je jedna z největších celosvětových asociací sdružující jak rekreační, tak technické potápěče. V naší škole rádi uvítáme úplné začátečníky ale i pokročilé potápěče (všech výcvikových systémů), kteří mají zájem rozšířit si svojí kvalifikaci například o potápění s Nitroxem.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?
Kurzy pořádáme v malých skupinách.
Průběh kurzu závisí na Vašich časových možnostech.
Každému z Vás se budeme věnovat individuálně.
Kurzy je možné dokončovat v zahraničí.
Pro ty, jenž bojují s volným časem, pořádáme víkendové kurzy.
Cenu kurzu je možné rozložit do splátek.
Potápění učíme již 12 let.
Začít můžete kdykoliv, pokud se Vám nehodí žádný z námi nabízených termínů přizpůsobíme se termínem mi Vám (platí od 2 účastníků).

Pro ty z Vás, kteří by rádi potápění nejdříve vyzkoušeli tu máme zkušební ponor v bazénu. Zatím každý, kdo si potápění tímto způsobem vyzkoušel, pokračoval s námi i v kurzu. Kurzy potápění je možné absolvovat jak u nás, tak v zahraničí, v letních měsících pravidelně probíhá dokončování kurzů v centru v Chorvatsku, či v Egyptě. Na tuto možnost se můžete informovat ještě před začátkem kurzu.

ZNÁTE NĚKOHO KDO SI CHCE UDĚLAT KURZ?
Při “dovedení” kamaráda do potápěčského kurzu , od nás obdržíte bonus 1.000,-Kč, který si můžete například vybrat formou slevy zájezdu, dalšího kurzu, nebo nákupu techniky.

Další informace o kurzu získáte: deepsea@seznam.cz nebo na tel:+420777832301-2